top of page

Folia LDPE

Rows of water bottles in plastic wrap.jpg

Taśma termokurczliwa

taśma, rękaw, półrękaw

Opakowanie zmniejszające swoją szerokość bądź długość w procesie obróbki cieplnej to termokurczliwość. Tak właśnie zachowuje się taśma termokurczliwa podczas pakowania produktów butelkowych w tzw. zgrzewki, co idealnie stabilizuje pojedyncze produkty i pozwala na wygodny i bezpieczny transport.
•Szerokość – 200 – 2300 mm
•Grubość – od 30 do 200 micronów

Ice cubes in plastic bags, bagged ice or packaged ice mockup or mock up template isolated

Worki LDPE

z perforacją, do mrożni, do przemysłu spożywczego

Dzięki wszechstronnym właściwościom świetnie nadają się do konfekcjonowania wszelakiego rodzaju produktów od soli jadalnych, technicznych przez piaski żwiry, aż po ubrania czy zabawki.
. Ze względu na swoją wytrzymałość znajdują swoje zastosowanie w branży spożywczej i wykorzystywane są do pakowania żywności i mrożonek.

A lot of wrapped empty red wine bottles on pallets. Finished products of clean bottles pac

Kaptur LDPE

Kaptury, wkłady big bag, przekładki paletowe 

Kaptury typu X wykorzystywane są przede wszystkim do pakowania towarów znajdujących się na paletach transportowych. Rozmiar kapturów dobierany jest indywidualnie i zależy od wielkości palet transportowych. Kaptury spełnią funkcję ochronną przed kurzem, wilgocią czy słońcem.

Pallets with bottles covered with orange cellophane in an open-air warehouse.jpg

Przekładka foliowa

perforowana lub w pakietach

Przekładki foliowe stosowane są do wyścielania palet transportowych. Doskonale nadają się do zabezpieczenia towaru przed zawilgoceniem. Swoje zastosowanie mają przede wszystkim w branży spożywczej w procesie pakowania mrożonek. Kolor niebieski symbolizuje przeznaczenie opakowania do kontaktu z żywnością. Proponowane folie są bardzo trwałe, wytrzymałe oraz szczelne. Ponadto są odporne na rozdarcia i niekorzystne działanie niskich temperatur.

bottom of page